Лилия Подкопаева. История успеха

Історія мрії Лілії Підкопаєвої.

Послухайте історію однієї мрії відомої в нашій країні і за кордоном олімпійської чемпіонки. Це МРІЯ.
Ця золотоволоса, схожа на Дюймовочку, дівчина у 18 років стала абсолютною чемпіонкою Олімпійських ігор, світу і Європи зі спортивної гімнастики. Крім неї, зібрати стільки титулів протягом року вдалось лише трьом жінкам у світі. Сьогодні леді Под, як називають її американці, вже за 25. Але скільки всього вона встигла за минулі роки: стати олімпійською чемпіонкою, закінчити Національний університет фізичного виховання і поступити в Донецьку академію управління, на відділення менеджменту, відкрити школу спортивної гімнастики Лілії Підкопаєвої у Маріуполі, розгорнути власний бізнес з випуску спортивного одягу у США і станцювати на фестивалі «Зірки світового балету» у Вадима Писарєва. Як же їй вдалося досягти всього цього, адже вона виросла в звичайній українській сім’ї, при чому виховували її мама та бабуся, тому що батько пішов з сім’ї, коли Лілії було всього 2 роки?
– Нелегко приходилось, але я ні про що не шкодую і, якщо зараз повернутися у минуле, почала б усе спочатку, – розповідає сама Ліля про своє життя, – як колись, вставала б о п’ятій ранку і годину добиралася до гімнастичної зали, засинаючи в трамваї. Згадую «зірвані» руки, коли приходиш додому – і всі долоні в крові. І все ж таки гарний був час! В 10 років я вже заробляла і, маючи власні кошти, могла робити подарунки комусь із рідних та друзів, незалежно від мами та бабусі. Гроші, звісно, не все, але вони допомагають щось здійснити, домогтися у житті чогось більшого.
У спортзал Лілю привела бабуся і сказала: «Ми прийшли сюди не за здоров’ям, а за медалями». А думки ж матеріалізуються. І тренер це почув, і Ліля. З її установкою вони і йшли по життю, йшли до олімпійської медалі. Ліля з дитинства точно знала, ким хоче бути, у неї була чітка мрія.
– Я стояла на п’єдесталі, а на очах були сльози радості, гордості за свою країну. Цю медаль я посвятила моїй бабусі. Вона зробила все для того, щоб я стала чемпіонкою, це була її мрія.
– На тренуваннях ти перемагаєш не знаряддя – перш за все себе, – ділиться Лілія. – Як приємно, якщо ти щось зробив, чогось домігся, пройшов через «не можу» – словом, переміг себе! Дуже важливо, щоб людина змогла себе перебороти. Ні з ким не змагаючись – тільки із самим собою.
У Лілії приголомшлива колекція спортивних нагород. Протягом декількох років її запрошують до Америки працювати з американськими дітьми.
– Я розумію: моє місце тут, – говорить Ліля. – Я повинна, при всіх перевагах і недоліках, щось зробити для своєї країни, для українських дітей. Саме ця думка допомагає мені йти вперед і отримувати від життя задоволення. Моя наступна мрія – бути головним арбітром Олімпійських ігор.
Лілія Підкопаєва змогла здійснити свою мрію завдяки мужності, рішучості і наполегливій праці.
Ми можемо знайти велику кількість прикладів, коли віра у мрію та досягнення поставлених цілей допомагають людині творити свою долю. І, до речі, багато відкриттів і винаходів були зроблені людьми, які мали захоплення і присвячували цьому свій вільний час. Ось декілька прикладів:

Comments

comments

Share this Post!

About the Author : admin

Profile photo of admin

Відправити коментар

Войти с помощью: 
Ваша електронна адреса не буде опублікований.